Šéfredaktorka
Šéfredaktorka

Vážení a milí čtenáři Corpus Omne,

všechny Vás tímto srdečně zdravím. Po 4 letech, během kterých pro Vás připravovala časopis Anička, dozrál čas předat štafetu dál. Z Aničky je totiž paní inženýrka a tak si našla někoho mladého nevinného a naivního natolik, aby se pustil do vydávání Corpusu. Jak se jí to povedlo, posuďte sami.

Na vydání čísla, které právě držíte v rukou, se podílelo mnoho mladých a nadějných jaderňáků. Do nového kabátu časopis oblékl Martin Medelský. Grafiku jsme trochu zhustili, abychom na méně stranách mohli předat co nejvíce zajímavých informací :). A konečně po několika týdnech psaní, korektur, kreslení, boje s technikou, zmatků a ještě větších zmatků je na světě další číslo jaderného časopisu a tradice bude pokračovat.

Doufám, že se Vám nový Corpus Omne bude líbit alespoň tak hodně moc jako ten starý a že našemu jadernému kvazidvouměsíčníku zůstanete věrní.

Vaše šéfredaktorka

-haw-


Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>