Nové nařízení akademického senátu

Každým rokem na škole stoupá procento studujících dívek. Jelikož se zjistilo, že rozptylují velice nadějné studenty, kteří se díky tomu nemohou dostatečně soustředit na učení a jejich produktivita klesá, se fakulta rozhodla učinit rázná opatření.

Budou se týkat zejména ošacení. Minimální délka sukně bude stanovena lehce nad kotníky, budou povoleny pouze roláky s alespoň tříčtvrtečním rukávem.  Dále bude povolena pouze turistická a sportovní obuv. V rámci dodržení směrnic EU bude také určena paleta základních barev, které nebudou budit pozornost. Tato pravidla vejdou v platnost od 1. 1. 2012. V případě nedodržování nařízení hrozí dotyčné(mu) podmínečné vyloučení.

-sah-