Horoskop
Horoskop

Beran (21.3.-20.4.)

Následující dny jsou jako stvořené pro vaši tvůrčí činnost. Levá hemisféra vašeho mozku bude pracovat na plné obrátky, jako jste to ještě nikdy ve svém životě nezažili. Tato kreativita se však bude omezovat pouze na stavbu starověkých monumentů ze zápalek, malování temperami na koňský hřbet a stavění soch na Havaji.

Býk (21.4.-21.5.)

Hvězdy bohužel přes týden moc usilovně prokrastinovaly, a tak vaši předpověď už připravit nestihly. Nechaly si vás jako svoje nejneoblíbenější znamení na konec a takhle to dopadlo. Mohu vám tedy jen doporučit, abyste se připravili na cokoliv. Nastává ta pravá chvíle konečně vyzkoušet váš úkryt pro případ zombie katastrofy.

Blíženci (22.5.-21.6.)

Vaší planetou pro příští měsíc je Venuše. Letos tam panuje opravdu pěkné počasí, teploty klesají až někam k sedmi stovkám kelvinů a v atmosféře se prý začíná objevovat i kyslík. Neposlouchejte žádné pomluvy o lávových planinách a vyberte si nějaké hezké místečko na usazení. Vaši kamarádi ocení, když jim z tohoto exotického místa pošlete pohlednici. A nezapomeňte si sbalit skafandr!

Rak (22.6.-22.7.)

Konečně potkáte svůj dokonalý protějšek, se kterým budete moci dosáhnout štěstí až do konce života. Bude k vám i přes vaše fyzické vady přitahován, bude se smát všem vašim hloupým vtipům a bude vás považovat za mnohem inteligentnější osobu, než jakou ve skutečnosti jste. Jo a taky bude opačného pohlaví než vy.

Lev (23.7.-22.8.)

Letos vás může potkat nejhorší kocovina vašeho života. Pluto tvrdí, že začne po vaší příští grilovačce a skončí až o týden později. Vyhnout se jí můžete pouze tím, že za každé vypité pivo nebo panáka o tomto napíšete třístránkové pojednání v jambickém rytmu. V japonštině. A tužku musíte držet nosem.

Panna (23.8.-22.9.)

Zkouškové tento rok pro vás bude zase to nejnáročnější. Ale nebojte, dá se to zvládnout, když se celý semestr budete průběžně učit a od začátku dubna se budete připravovat na tu nejtěžší zkoušku. Že je pozdě? Tak to se pro vás nedá už nic dělat. A do hospody si žádná skripta neberte, polejí vám je tam pivem a ten nejdůležitější vzorec pak nepůjde přečíst.

Váhy (23.9.-23.10.)

Na příštím cvičení uděláte trapnou chybu v integrování a všichni se vám budou smát, cvičící nejvíc. Nezkoušejte napodobit pštrosa, nepomůže vám to a ještě si rozbijete hlavu o podlahu. Africký kmen Elburgoni má na zahnání hanby osvědčenou metodu – stačí jen, abyste okamžitě nazí oběhli třikrát dokola místo, kde jste byli zahanbeni, a už si na tu trapnou událost nikdo ani nevzpomene!

Štír (24.10.-22.11.)

Vašemu přirozenému šarmu v květnu neodolá žádný Beran. Bohužel Berani mají poněkud delší vedení než ostatní jaderňáci, je proto třeba vaše vrozené pižmo ještě doplnit slovní formulkou, která sepne ty dávno opuštěné synapse v jejich mozku. Stačí se k nim naklonit a do ouška jim pošeptat: „Jsem warlock na levelu 85 a mám epické kalhoty.“

Střelec (23.11.-21.12.)

Mars a Jupiter se pohádali o jednu kometu a rozhodli se vybít si svoji zlost na vás. Příští měsíc se budou předhánět v tom, kdo vám dokáže provést něco horšího. Jako dobrý znalec planetárních manévrů vám mohu poradit, že Mars se specializuje především na padající piana a Jupiter na prasečí chřipku. Takže všude jen s deštníkem a rouškou!

Kozoroh (22.12.-20.1.)

Nepokoušejte se vařit! Myslím to vážně! I když se jen přiblížíte k rychlovarné konvici, abyste si postavili vodu na čaj, může to skončit vytvořením naprosto smrtící plísně, kterou familiárně pojmenujete Kryštof. Vaše popularita u jisté americké tajné služby následně prudce vzroste a v červnu se k vám přijdou podívat dokonce na návštěvu.

Vodnář (21.1.-20.2.)

Zkoušky se za vás letos udělají samy. Můžete zůstat v klidu doma a počkat, až vám známky samy naskáčou do KOSu. Čekání si můžete zkrátit třeba hrou na sklenice od vína nebo výletem do amazonských deštných lesů. Nezapomeňte si s sebou vzít ručník jako neocenitelného společníka do každé situace. Po návratu do Česka v něm naleznete dosud neobjevený druh hovnivála.

Ryby (21.2.-20.3.)

Je ten nejvyšší čas začít publikovat! Už nejste nejmladší a ti největší velikáni vašeho oboru měli ve vašem věku své nejlepší výsledky už za sebou. Měli byste shrnout náplň svého minulého týdne do nějaké publikace a zkusit štěstí. A nezáleží na tom, jestli jste zrovna obcházeli restaurační zařízení, četli Stmívání nebo hráli Angry Birds. Úspěch máte zaručen!

-ran-


Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>