Šéfredaktorka
Šéfredaktorka

Vážení jaderní čtenáři,

už je tomu pět let, co na naší jaderné fakultě vychází Corpus Omne. To vlastně znamená, že by si to téměř nikdo už neměl pamatovat. Nicméně je mezi námi pravděpodobně řada kolegů, kteří si svá studia prodloužili a mohli by ostatním vyprávět, jak v roce 2007 u příležitosti XIV. Všejaderné fúze vyšel první jaderňácký časopis zásluhou tehdejší šéfredaktorky Aničky Michaelidesové.

Dnes už doktorandka Anička byla tak hodná, že se s námi podělila o příběh vzniku Corpus Omne, který si můžete přečíst uvnitř tohoto čísla. Chtěla bych poděkovat Aničce i všem ostatním, kteří stáli u zrodu časopisu, za všechen ten čas a nervy, které investovali do té bohulibé činnosti. Upřímně doufám, že tu Corpus ještě řadu let bude s námi a bude se mu dařit stejně dobře nebo ještě lépe než teď.

Původně jsme měli v plánu tisknout už v červnu ve zkouškovém, ale osud nebyl na naší straně. Zřejmě jsme si měli nachat od našeho vedoucího astrologa Radka Nováka nechat vypracovat detailnější předpověď. Nakonec jsme se rozhodli spojit dvě čísla a výsledek právě držíte v rukou.

Myslím, že tady je na místě Vás povzbudit, abyste se neostýchali stát se součástí redakčního týmu. Hledáme schopné nebo aspoň nadšené redaktory, korektory nebo třeba někoho, kdo by chtěl kreslit jaderňácký komix nebo publikovat poezii vzniknuvší během přednášek funkcionální analýzy.

Doufám, že jste všichni úspěšně zvládli zkouškové, všechny státnice a obhajoby a jste plni sil a optimismu vstříc novému akademickému roku.

Vaše šéfredaktorka


Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>