Stříbrný tým

Vždycky jsem si myslel, že lodě a vše kolem toho je zábava jen pro bohaté. Opak je pravdou. Již třetím rokem parta nadšenců pořádá Studentskou regatu, jejímž záměrem je spojit mladé lidi, studenty, kteří mají rádi moře, slunce, zábavu a v neposlední řadě sport. Letos mě přemluvil na Regatu můj dobrý přítel, se kterým se znám už mnoho let. S myšlenkou, zda půjdu, nebo ne, jsem si pohrával tak měsíc, až jsem se nakonec rozhodl, že je třeba zkusit všechno, co se v životě naskytne. Nikdy před tím jsem na lodi nebyl, pokud nepočítám trajekt.

Nejsem ten typ, co dokáže ležet v Egyptě na pláži 12 dní, přičemž jediný pohyb je do plážového baru pro míchaný nápoj. Pokud i vy jste člověk, který má raději zážitkovou dovolenou plnou neskutečných zážitků, zkušeností, poznání svých možností a nových přátelství, neváhejte vyzkoušet jachting. Každé ráno pijete kávičku v jiném přístavu, celý den si užíváte a trochu i makáte na lodi a večerní party na molu jsou nezapomenutelné zážitky.
Společná fotografie týmů

Tento rok jsem byl z naší školy jediný zástupce. Poprvé na jachtě jsem přišel domů se stříbrnou medailí a mohu Vám říci, že na ten pocit se nedá zapomenout. Pokud byste se o této akci chtěli dozvědět více, neváhejte navštívit stránku

www.studentregata.cz

Přihlašování na Student regata 2013 začíná již od 1.11.2012, tak neváhejte!