Milí spolujaderňáci,
uvodnikova
tak nám opět začal zimní semestr, jak jste si jistě všimli. Na chodbách potkáváme postupně řídnoucí davy prváků, kterých je letos mimochodem opravdu požehnaně a v dopoledních hodinách dokonce mají drze přednášky i ve studovně. Letos se nám podařilo obnovit tradici vydávání průvodce pro zmatené jaderňácké prváky, tak snad to napomůže tomu, aby jich u nás úspěšně studovalo co nejvíc i v nadcházejících měsících a semestrech.

S tím jak přichází každý rok noví studenti, tak ovšem postupně stárne i Corpus Omne, jeho redaktoři, korektoři a šéfredaktorka. Tímto bych chtěla pozvat do redakce další smělé nadšence, kteří touží tvořit a sdílet nové věci, ale také třeba někoho, kdo by se rád ujal té organizační části a staral se o to, aby „něco“ vždy v nějakém rozumném čase vzniklo. Za chvíli půjdu do důchodu a co by pak bylo s tímhle krásným časopisem, že.

Chtěla bych Vám také poděkovat, že Corpus nejen čtete, ale dokonce se i inspirujete články, které tu tiskneme. Mám teď na mysli to, že teď na podzim pojde na týden do různých evropských měst studovat v rámci programu ATHENS zhruba dvojnásobek jaderňáků než loni. A to proto, že se prostě přihlásili. Jen tak dál.

A co skvělého jsme si pro Vás tentokrát nachystali? Dočtete se tu o Víkendovce, turnaji ve stolním tenise, o tom, jak se mají jaderňáci v USA, Rusku nebo Maďarsku a v neposlední řadě i o blížících se rektorských a děkanských volbách. V tradičním rozhovoru jsme tentokrát zpovídali Ing. Ľubomíru Balkovou, Ph.D. Rozhodně je na co se těšit a já už Vá s nebudu zdržovat od čtení hloupým tlacháním.

Za celou redakci přeji příjemné počtení.

Vaše šéfredaktorka

Hanča


Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>