Milé jaderňačky a jaderňáci!uvodnikova

V redakci máme spoustu novinek! Jak jste si již jistě všimli, Váš oblíbený časopis změnil svůj vzhled. V rámci omlazení redakce jsme rozhodili svoje sítě a již na přípravném týdnu jsme ulovili nového a nadějného grafika Adiho, který má na svědomí nové logo CO. Novou šablonu pro sazbu časopisu připravil zkušený Eda Šubert a sladil s ní i náš web, který tímto zmodernizoval.
Abychom potěšili naše skalní fanoušky, připravujeme také corpusácké propagační předměty. Jako první spatří světlo světa během listopadu placky. Pro další informace sledujte naše internetové stránky co.fjfi.cvut.cz.

A co v tomhle čísle najdete? Kromě změny v psaní Jaderka versus jaderka (Jaderka zvítězila demokratickou volbou, naši školu máme velmi rádi a velké J vyjadřuje náš ryze pozitivní vztah k ní) se zde dozvíte velké množství zajímavých informací. Doporučuji nevynechat ani jeden z rozhovorů – Ing. Jiří Gavor, CSc i dirigent Jan Šrámek (Jak se jen dostal dirigent na stránky CO?) jsou velmi zajímavé a úspěšné osobnosti, i když každá z úplně jiného oboru.

Mezi další zajímavé prvky tohoto čísla bych zařadila například Rychlovky z Parníku jakožto vzpomínku na letošní Jaderný parník, novou rubriku nazvanou Rybí komiks a článek o nejlepším létě v CERNu. Nechybí ani pravidelné reporty z Jaderné drakiády, Turnaje ve stolním tenise a ze Souboje fakult ČVUT. Celé číslo zakončí astrologický pohled do budoucnosti.
Závěrem bych zde ráda poděkovala Hanče Wurzelové za důvěru mně svěřenou ohledně vedení tohoto časopisu a za předání spousty cenných rad.

Pokud byste se i Vy chtěli stát členy naší rozrůstající se redakce, neváhejte nás kontaktovat, buď osobním odchytem na chodbách Jaderky nebo mailem na co@fjfi.cvut.cz. Totéž platí i pro účely kritické či pochvalné.
A teď už konec řečí a vzhůru do čtení. Mějte se krásně!

Vaše šéfredaktorka

Janča