Ve čtvrtek 27.11.2014 se konala v T-101 tradiční Valná hromada (dále jen VH) školního Sportovního týmu Tralalalala. Letos se VH zúčastnilo 48 sportovců.

Během VH byli oceněni 3 nejlepší střelci roku 2013/14. Na prvním místě se s počtem 23 vstřelených branek umístil Vašek Jánský. Na děleném 2.-3. místě se umístili Tomáš Kouřim a Ondra Šubrt s 20 góly.

O čem, že se na letošní VH rozhodovalo?

Začátkem tohoto zimního semestru se naskytly jisté nesrovnalosti s členstvím studentů z jiných vysokých škol a „nestudentů“. VH se usnesla, že o jejich členství bude rozhodovat Presidium sestávající se z jednatelů a kapitánů jednotlivých týmů.

Zásadní změnou ve školním sportovním týmu je zcela jistě počet jednatelů. Ten se z původního počtu tří změnil na pět.

Na VH byli zvoleni tito jednatelé:

Kateřina Chytrá – PR, správce webových stránek.
Jakub Veverka – Hlavní organizátor sportovních akcí.
Jakub Šandera – Manažer pro tým.
Jakub Skočdopole – Asistent hlavního organizátora pro sportovní akce.
Michal Zeman – Grafik.

Kateřina Chytrá a Jakub Veverka byli zvoleni již po druhé po roční zkušenosti s vedením sportovního týmu. S funkcí jednatele skončila po tříletém působení v Tralalalala Bc. Tereza Kráčmerová, která se uvolila být novým jednatelům rádcem a pomocníkem.

Nové propagační předměty!

Na Valné hromadě byly představeny nové propagační předměty vhodné do nastávajícího zimního období! Zakoupit si nyní můžete rukavice a čepice v černé a červené (s bílou bambulí) barvě a nechybí ani tradiční červené šály. Mimo jiné budou k mání i placky. Informace o cenách naleznete na webu st.fjfi.cvut.cz.
V případě zájmu se neváhejte obrátit na Jakuba Šanderu (mail: sandeja1@fjfi.cvut.cz).

Ceny jsou následující: rukavice 120,-; čepice 150,-; šála 150,-; mikina 600,-