Beran (21.3. – 20.4.)
Začíná Vaše nejšťastnější období – je po prvních testech v polovině semestru a ty druhé jsou ještě daleko. Brzy si uvědomíte, že je nutné se začít včas připravovat, místo sezení na pohovce a koukání na Mlčení jehňátek zasednete k učivu, k tomu doporučujeme otevřít okno a navléct vlněný svetr.\\

Býk (21.4. – 21.5.)
Testy v první půli semestru hrály červenými barvami, to Vás dostatečně nakopne, abyste podali v druhé půli adekvátní, lepší, výkon. Budete se připravovat z hodiny na hodinu a všem ještě natrhnete kalhoty, a když ne obrazně, tak…

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Blíží se konec semestru, blíží se závěrečné testy, blíží se zkouškové. A to limitně. Vy budete čím dál tím blíže stolu a skriptům a dál od postele a přátel. Odměnou Vám ale bude klidný konec semestru a následné blížení se k pivu a kamarádkám.

Rak (22.6. – 22.7.)
Brzy Vás potká incident, někdo vás nazve humrem. Začne to ve Vás vřít a rychle zrudnete. Tím přilákáte pozornost jednoho Býka. Tak spolu začnete studovat, buď analýzu a nebo biologii. Bude se jednat o skvělou souhru a tak zvládnete konec semestru.

Lev (23.7. – 22. 8.)
Nastává krizové období a Vám se začne rozpadat plán a ani Herkules to nespraví, spíše naopak. Ale stejně jako nemejský lev, máte neprorazitelnou kůži, a tak se obrníte, vše přečkáte a následně ukážete světu své zuby a zvítězíte.

Panna (23.8. – 22.9.)
Spoléháte se na štěstí, což je dost náhodný jev, a~i~když Vám bude pořád padat na minci panna, časem se to změní, entropie začne pracovat a orli se na Vás slétnou. Rozcupují Vás a Vy odejdete s prázdnou, respektive s F. Ale časem se i Vy vzmužíte.

Váhy (23.9. – 23.10.)
Vše poctivě zvažujete, věnujete přesně odměřené množství času každému předmětu. Jak se ale později ukáže, dostatečně z analýzy je daleko víc než výborně z fyziky. Trochu překalibrujete analytické váhy a vše začne zase klapat, než okolo zase projede tramvaj.

Štír (24.10. – 22.11.)
Jste dokonalým štírem, vydržíte měsíc nejíst, radioaktivita Vás netrápí a vždy máte po ruce jedovatou hlášku. V dálce si Vás ale už vyhlídla mangusta, jediný Vám přirozený predátor. Nejdřív Vás odzbrojí a pak si na Vás smlsne, buďte ve střehu.

Střelec (23.11. – 21.12.)
Blíží se konec semestru, na Vás přichází krize, rozptýlení je obrovské, metoda střelby nefunguje a nepřítel po Vás pořád střílí neřešitelné epsilon. Vy ale napnete síly, začnete trénovat a brzo budete střílet samé středy, jen bacha na oči.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Snažíte se prorazit hlavou tlustou zeď. Ať už se spoléháte na mechaniku, kvantovku nebo praktika, zjistíte, že to nejde. Obcházení problémů nepomohlo a tak poprosíte profesora o pomoc, ten Vám ukáže dveře, buď skrz problém nebo prostě ven.

Vodnář(21.1. – 20.2.)
Jste plni sil, kupodivu právě když navštěvujete hospody, asi holt potřebujete dostatek tekutin. Všemu rozumíte, připravovat se zvládáte, toho ale začnou využívat různé Ryby, dejte si na ně pozor, mohly by Vám ubrat hodně sil. Doporučujeme denně vypít stejně vody jako piva.

Ryby (21.2. – 20.3.)
Jako správná Ryba sice ve všem plavete, ale jinak s přehledem proplouváte. A to stíháte i neustále doplňovat tekutiny, abyste se náhodou neudusili suchou školou. Zlom přijde u ústních zkoušek, první dva pokusy promlčíte. A třetí ? No řekněme, že bylo pěkné počasí.

Michal Zeman


Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>