Už jako malí kluci, nebo holky, jste si hráli na vojáky? Láká Vás vyzkoušet si, jaké to je postavit se bojovníkovi tváří v tvář s nabitou zbraní, ale přitom, aby se nikomu nic nestalo? Nebo se jen chcete bavit, zažít adrenalinový zážitek a užít si fajn odpoledne s pár přáteli? Jste z Prahy či blízkého okolí? Tak právě pro Vás je určena paintballová půjčovna Paintball-borec.cz.
301058_253357154698218_3971129_n
Na webu www.paintball-borec.cz se dočtete podmínky půjčení, ceník, kontakt a prostě vše důležité, co potřebujete vědět. V nabídce naleznete několik druhů setů. Každý z nich obsahuje zbraň, zásobník na kuličky, láhev s CO2 a v neposlední řadě také důležitou ochrannou masku. Doplnit to můžete ještě maskovacím kabátem, či termální maskou, která se méně mlží.

I přes to, že je paintball bezpečný sport, je potřeba dodržovat určitá bezpečnostní pravidla a mezi ty jednoznačně patří ochranná maska na prvním místě. Celou výzbroj si můžete prohlédnout na internetových stránkách.

A proč právě tato půjčovna? To je jednoduché. Hrajete tam, kde chcete, kde Vás nic neomezuje, nikdo nehoní. Zaručujeme zpětný odkup kuliček, které nepoužijete (v neotevřených sáčcích), i když jsme si téměř jistí, že Vám žádné nezbudou :). Paintball je totiž skutečně návykový sport.
Půjčovné je minimálně na jeden den. Půjčení na víkend lze chápat i jako půjčení vybavení v pátek večer a vrácení až v pondělí ráno. Cena za celý set začíná již na 199 Kč za 1 den + kuličky po 0,60 Kč.
Vybavení si můžete po domluvě vyzvednout na Praze 9 – Horní Počernice. Zde je také v domluvenou dobu vrátíte zpět. Rezervovat si vybavení můžete na telefonu 777192678, nebo webových stránkách www.paintball-borec.cz. Pokud jste začátečníci, nebo si ještě nejste úplně jisti vším, co paintball obnáší, tak se vůbec neobávejte. Velice rádi Vám dáme potřebné instrukce, jak výzbroj používat tak, abyste na tento adrenalinový zážitek nikdy v životě nezapomněli.


Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>