Beran (21.3. – 20.4.)
Být z podřádu přežvýkavců dá občas zabrat. Než přežvýkáte celá skripta, v knihovně Vám vynadají, co jste jim to donesl za salát, a zkoušející, jak mají ve žvyku, Vám vynadají, že jste se na to vykašlal. Nemáte to lehké, ale spása čeká hned za loukou.

Býk (21.4. – 21.5.)
Být býkem znamená být i tak trochu skotem. V tomhle ohledu to mají snazší asi ženy, nosit sukně a dudy jim není cizí, kdežto pánské osazenstvo se může hanbou propadnout. Nekoukejte na to, když Vám někdo dá červenou a stůjte si za tím, co jste.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Již v dávných dobách se lidé scházeli u ohně, aby zde byli blíže ke svým blízkým. A mít někoho blízkého u sebe je základem štěstí. Proto i Vy se snažte být na blízku všem blízkým a uvidíte, že Vaši blízcí Vám budou blíže než jindy. A co víte, třeba potkáte i dalšího bližního.

Rak (22.6. – 22.7.)
Mít dvě klepeta a chodit pozpátku se zdá jako nepřekonatelná výhoda oproti ostatním. Ale zdání může klamat. Koukáte pořád dozadu a mohutná klepeta používáte akorát k otevírání konzerv tuňáka. Vyrazte do ulic a nechte se zaplavit lidmi a pocity.

Lev (23.7. – 22. 8.)
Být symbolem České republiky byl vždy Váš sen. A nyní se Vám to může splnit. Máte bujarou hřívu a jste alphou svého oboru, to vše nasvědčuje rychlému vzestupu. Dejte si ovšem pozor na mladší jedince, kteří Vám začínají značkovat revír.

Panna (23.8. – 22.9.)
Co si budeme povídat, nevinnost Vám už utekla a svět se na Vás kouká bez růžových brýlí. Ztráta toho kusu osobnosti přináší ale i řadu nových a krásných poznání. Už víte, že na zkoušky nemusíte byt našprtaní, že nemusíte vše udělat, ale že se to občas udělá i samo.

Váhy (23.9. – 23.10.)
O zkouškovém si hlídat si váhu nebylo snadné. Všechny napjaté chvilky se řešily vyváženou stravou o čokoládě a kafi. Jelikož si vážíte svého těla, tak Vám vidina konce zkouškového vlévá do krve novou chuť něco dělat do doby, než to ráno před cvičením opět zvážíte.

Štír (24.10. – 22.11.)
Vaše pověst Vás předchází, lide se Vás bojí. V nitru jste ale mírumilovný člověk, který se při boji radši schová. Vaší slabinou jsou zkoušející, u nich pomáhá jedině rychlá intervence telsonem nebo vyzkoušet komplikovaný tanec s checilery.

Střelec (23.11. – 21.12.)
Už Vaše jméno Vám dalo do rukou mocnou zbraň. Bohužel ale co bůh do rukou dal, to z hlavy vzal. Proto se tato výhoda mění v nebezpečný předmět pro Vás i Vaše blízké. Dejte si tedy pozor na koho a jak míříte, mohlo by se to obrátit proti Vám, doslova.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Neustále skotačíte ve výšinách s lehkostí kamzíka. Bohužel tvrdou ranou pro Vás je zkouškové, svádíte s ním litý boj na ostří rohu. Ale díky otupělosti hlavy na Vás nenechá žádné následky a tak můžete vykročit do nového semestru, třeba i na nové škole.

Vodnář (21.1. – 20.2.)
Životní úděl vodnáře Vám přestává vyhovovat. Radši byste se chopili chmelu a sladu a byli pivařem, nebo byste pálili trnky a byli Moravákem. Bohužel, osud si s Vámi pohrává oproti Vaší vůli. Voda je živel a unáší Vás, ale unáší Vás k novým a krásným břehům.

Ryby (21.2. – 20.3.)
O zkouškovém dochází na smutné pohledy do útrob peněženky, kde místo zlatých a stříbrných jsou pouze šupiny od širokého příbuzenstva z Vánoc. Brzy se na Vás ale usměje zlatá rybka a pomůže Vám dostat se na únosnou finanční hladinu.

Michal Zeman


Napsat komentář

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>