První ročník jediného ryze jaderňáckého korespondenčního semináře pro středoškoláky SVAT vrcholí a my organizátoři pomalu připravujeme ročník druhý. A protože nových nápadů a akčních lidí není nikdy dost, vyzýváme všechny, kdo by měli chuť se připojit k našemu organizátorskému týmu. Prostor je pro všechny, kdo by chtěli pomoci s tvorbou zajímavých úloh ze svého oboru, zkusit si, jaké to je vést středoškoláka při práci na „výzkumáčku“, připravovat pro středoškoláky uchopitelné studijní materiály nebo tvořit zábavný program na akce s účastníky. A protože ani řešitelů není nikdy dost, oceníme i ochotu každého, kdo by mohl propagovat SVAT na svojí domovské střední škole nebo ve svém městě.

Kdo jsme a co děláme je k nalezení na webu svat.fjfi.cvut.cz. Máš zájem se zapojit? Neváhej a ozvi se na atamann13@gmail.com (Michal Kozák) nebo na náš email svat@fjfi.cvut.cz

Veronika Paštyková