Vážení jaderní spolubojovníci,

také máte někdy pocit, že čas letí až neuvěřitelně rychle? Já tento pocit mívám docela často, ať už při dokazování všelijakých lemmáteček či větiček, nebo naopak během chvil trávených s výjimečnými lidmi. Tentokrát mám na mysli ale ještě něco dalšího. Je to totiž již celý dlouhý rok od té doby, kdy jsem dostala k opatrování poklad v podobě tohoto jaderného občasníku. Uteklo to jako voda, a tak nyní vstupuji s CO do druhého roku našeho společného soužití. Teď ale již konec nostalgie. Redakce si pro Vás totiž i přes horečné plnění školních povinností opět připravila šťavnaté číslo. Čímpak si tedy můžete zpříjemnit horké letní prázdninové dny?
uvodnik_cerven
Začněme s rozhovorem s jednou z osobností naší fakulty, a to s panem profesorem Ladislavem Musílkem z Katedry dozimetrie. Pro historické nadšence opět nechybí okénko pana profesora Krause o kořenech naší drahé fakulty, pro dobrodruhy tu tentokrát máme článek o studiích a životě na Taiwanu. Všem ale doporučuji k přečtení článek z pera Michala Jexe o aktuálním dění v Akademickém senátu ČVUT – odehrávají se tam totiž více než zajímavé věci hodné naší plné pozornosti. K inspiraci co dělat po škole Vám mohu zase nabídnout rozhovor s dalším skvělým absolventem naší fakulty panem Ing. Františkem Vágnerem. Sportovní zpravodajství je zastoupené reporty z Vraního přeboru, Poháru děkana či Souboje fakult a tím nejlepší z celé sezóny Tralalalala. Nepřehlédněte také nabídku na velký fotbal. Dále nechybí stálé rubriky jako rybí komiks, sudoku či horoskopy. Znalost studijních plánů si ověříte v druhém díle jaderňáckého kvízu.

To jest ode mě na úvod vše. Nezbývá mi tedy nic jiného něž Vám popřát hodně štěstí u zkoušek a krásné prázdniny plné psychického odpočinku. Na viděnou v dalším akademickém roce!