Pri príležitosti osláv 60. výročia založenia našej fakulty, sa okrem iného konal aj druhý ročník akcie s názvom Noc na Jaderce. Počas tejto udalosti sme položili zopár rýchlych otázok náhodným, ale aj menej náhodným okoloidúcim.

Kačka, členka akademického orchestru ČVUT
Aké vrcholové číslo nám dnes večer zahrá orchester?

Já nevím, jestli to smím prozradit je to totiž překvapení. Musíte si na to počkat. Ale kromě toho dnes uslyšíte Fugu od Bedřicha Smetany – ukrývanou skladbu, kterou nenajdete ani na youtube, Smetanův Valčík č. 1 a Pochod studentů (pozn. redaktorov: tajná skladba bol Dvořákův Slovanský tanec č. 8).

Janka, šéfredaktorka
Ako ste spokojná s prácou svojich redaktorov v Corpus Omne?

Kdyby dodržovali uzávěrku, bylo by to lepší. *smích* Ale jinak super!

Michal, študent KJCH
Aký bol najzaujímavejší objekt ktorý si zmrazil tekutým dusíkom?

Moja vlastná noha!

Richard, študent KFE
Aká bola najpodivnejšia vec ktorej hologram ste vyrábali?

Já jsem dělal jenom dva, takže to bude hologram raka.

Zbyněk, Študentská Únia
Čo máš na starosti ako organizátor?

Jako organizátor mám na starosti to, aby to zde všechno dobře probíhalo. Kromě toho ještě experimenty, jejich umístnění a výběr.

S akyým experimentom bol najväčší problém?
Největší problém byl s experimenty z Katedry matematiky, ale to nechci úplně bonzovat. Problém byl, že se to domlouvalo na poslední chvíli a z důvodu nedostatečné přípravy se to nepovedlo zorganizovat.

Iveta, organizátor
Ako je zabezpečená bezpečnosť na tejto akcii?

Velmi dobře! Pokud by došlo k požáru v nějaké části budovy, tak jsou rozmístěny hasičské přístroje, máme security, která pravidelně obchází budovu, máme security u dveří a další zásahovou službu, která v případe nouze zasáhne.

Ing. Petr Novotný, Ph.D., cvičiaci
Aká je najväčšia blbosť akú Vám kto povedal pred tabuľou.

To si asi nevzpomenu, ale největší blbost jsem tam určitě řekl já!

prof. Ing. Igor Jex, DrSc., dekan
Ako ste spokojný s priebehom osláv 60. výročia vzniku fakulty?

Je to úžasné, akorát jsem měl pocit, že na tu oslavu nepřišlo moc studentů. Ale jsem spokojen, že to vypadá tak, jak to vypadá. Boží!

Peter Švihra
Andrej Vnuk